Транзистор 3DD13001B (23-26)
Код: 718896
Особливості:
- Jiangsu Changjiang Electronics Technology
- TO-92
- Біполярні NPN
- 400 V
- 600 V
- 0,2 А
- 7 V
- 8 MHz
- 0.75 Вт
- 23 - 26
- THT
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор 3DD13001B (23-26) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 4 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718896.
Головні особливості: Бренд - Jiangsu Changjiang Electronics Technology, Корпус - TO-92, Тип - Біполярні NPN, Uке - 400 V, Uкб - 600 V, Ic - 0,2 А, Ueb - 7 V, FT - 8 MHz, Pмакс - 0.75 Вт, H21 - 23 - 26, Тип монтажу - THT. Для наших покупців діє спец.ціна - 3 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Jiangsu Changjiang Electronics Technology |
|---|---|
| Корпус | TO-92 |
| Тип | Біполярні NPN |
| Uке | 400 V |
| Uкб | 600 V |
| Ic* | 0,2 А |
| Ueb | 7 V |
| FT* | 8 MHz |
| Pмакс | 0.75 Вт |
| H21 | 23 - 26 |
| Тип монтажу | THT |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.