Транзистор FS3404M
Код: 718746
Особливості:
- Anhui FOSAN Semiconductor Technology Co., Ltd.
- SOT-23
- Польові N-канальні
- 30 V
- 20 V
- 5.8 А
- 23 мОм
- 27 мОм
- 1 ... 2.2 V
- 1.5 V
- 1.2 W
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор FS3404M - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 3 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718746.
Головні особливості: Бренд - Anhui FOSAN Semiconductor Technology Co., Ltd., Корпус - SOT-23, Тип - Польові N-канальні, Ubrdss - 30 V, Ugs max - 20 V, Id 25 - 5.8 А, Rds25 (10V) - 23 мОм, Rds25 (5V) - 27 мОм, Vgs(th) - 1 ... 2.2 V, Vgs(th)типове - 1.5 V, Pd 25 - 1.2 W. Для наших покупців діє спец.ціна - 3 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Anhui FOSAN Semiconductor Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Корпус | SOT-23 |
| Тип | Польові N-канальні |
| Ubrdss | 30 V |
| Ugs max | 20 V |
| Id 25 | 5.8 А |
| Rds25 (10V) | 23 мОм |
| Rds25 (5V) | 27 мОм |
| Vgs(th) | 1 ... 2.2 V |
| Vgs(th)типове | 1.5 V |
| Pd 25 | 1.2 W |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.