Конденсатор полімерний алюмінієвий 180uF 16V ERS 8x12mm (ERS181M16BD12)
Код: 279218
Особливості:
- Полімерні алюмінієві
- Hitano
- 180 µF
- 16 V
- -55...+105°C
- ERS-полімерні
- 20 mOhm
- 3640 mA
- 8x12 мм.
- На складі
- Мін. 2 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Конденсатор полімерний алюмінієвий 180uF 16V ERS 8x12mm (ERS181M16BD12) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 49 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 279218.
Головні особливості: Тип - Полімерні алюмінієві, Бренд - Hitano, Ємність - 180 µF, Напруга - 16 V, Температурний діапазон - -55...+105°C, Серія - ERS-полімерні, ESR - 20 mOhm, Максимальний пульсуючий струм - 3640 mA, Габарити - 8x12 мм.. Для наших покупців діє спец.ціна - 41 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Полімерні алюмінієві |
|---|---|
| Бренд | Hitano |
| Ємність | 180 µF |
| Напруга | 16 V |
| Температурний діапазон | -55...+105°C |
| Серія | ERS-полімерні |
| ESR | 20 mOhm |
| Максимальний пульсуючий струм | 3640 mA |
| Габарити | 8x12 мм. |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 2 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
40 грн.Спец. ціна 33 грн.В наявності
5 грн.Спец. ціна 4 грн.В наявності
51 грн.Спец. ціна 43 грн.В наявності
9 грн.Спец. ціна 7 грн.В наявності
3 грн.Спец. ціна 2 грн.В наявності









Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.