Конденсатор керамічний SMD CC0805KRX7R9BB202
Код: 693216
Особливості:
  • Yageo
  • 1.25 мм.
  • X7R
  • 2 мм.
  • 2 nF
  • 50 V
  • -55...+125°C
  • Керамічні SMD
  • 0805
  • ±10%
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Yageo
Діаметр/Ширина 1.25 мм.
Діелектрик X7R
Довжина 2 мм.
Ємність 2 nF
Напруга 50 V
Тип Керамічні SMD
Точність та ТКС ±10%