Конденсатор танталовий 593D337X96R3E2TE3
Код: 576857
Особливості:
- Vishay
- Танталові SMD
- 330 uF
- 593D
- E
- 10 %
- -55..+125 °С
- 0.125 Om
- 7.3х4.3х4 мм.
- 4 мм.
- 7.3 мм.
- 4.3 мм.
- 1100 mA
Характеристики
| Бренд | Vishay |
|---|---|
| Тип | Танталові SMD |
| Ємність | 330 uF |
| Серія | 593D |
| Типорозмір | E |
| Допуск | 10 % |
| ESR | 0.125 Om |
| Габарити | 7.3х4.3х4 мм. |
| Висота | 4 мм. |
| Довжина | 7.3 мм. |
| Ширина | 4.3 мм. |