Конденсатор плівковий WIMA MKS2-100N/63-5%-A
Код: 662632
Особливості:
  • WIMA
  • Плівкові
  • 0.1 мкФ
  • 5 мм.
  • ±5%
  • 63V
  • 40 V
  • Немає на складі
Товар розпроданий
Характеристики
Бренд WIMA
Тип Плівкові
Ємність 0.1 мкФ
Крок 5 мм.
Точність та ТКС ±5%
Постійна напруга 63V
AC напруга 40 V