Конденсатор електролітичний ECA1HM471
Код: 661610
- Електролітичні вивідні
- 20 мм.
- THT
- 10 мм.
- 470 мкФ
- ±20%
- 50 V
- -40...+85°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 20 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 10 мм. |
| Ємність | 470 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 50 V |