Конденсатор плівковий JFZ-22N/310-P10
Код: 498432
Особливості:
- Плівкові
- JB Capacitors
- 22 nF
- 630 V
- 310 V
- 18x5x11
- ±10%
- -40...+110°C
- Поліпропілен
- 15 мм.
Характеристики
| Тип | Плівкові |
|---|---|
| Бренд | JB Capacitors |
| Ємність | 22 nF |
| Напруга | 630 V |
| AC напруга | 310 V |
| Габарити | 18x5x11 |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | Поліпропілен |
| Крок | 15 мм. |