Конденсатор плівковий MKP10-330N/630
5
Код: 725856
Новинка
Особливості:
  • 400 V
  • WIMA
  • 26.5x7x16.5
  • Поліпропілен
  • 330 nF
  • 630 V
  • -55...+100°C
  • Плівкові
  • ±20%
  • 22.5 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
AC напруга 400 V
Бренд WIMA
Габарити 26.5x7x16.5
Діелектрик Поліпропілен
Ємність 330 nF
Напруга 630 V
Тип Плівкові
Точність та ТКС ±20%
Крок 22.5 мм.