Конденсатор плівковий EPCOS B32932A3104K000
Код: 662462
Особливості:
  • TDK
  • Плівкові
  • 0.1 мкФ
  • ±10%
  • 500 V
  • 305 V
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд TDK
Тип Плівкові
Ємність 0.1 мкФ
Точність та ТКС ±10%
Постійна напруга 500 V
AC напруга 305 V