Конденсатор електролітичний SMD 470uF 10V ELV SMD sizeE 8x10.5 (ELV471M10RE)
Код: 278921
Особливості:
- Електролітичні SMD
- Hitano
- 470 µF
- 10 V
- Size-E
- -40...+85°C
- ELV-SMD
- 280mA
- На складі
- Мін. 4 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Конденсатор електролітичний SMD 470uF 10V ELV SMD sizeE 8x10.5 (ELV471M10RE) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 25 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 278921.
Головні особливості: Тип - Електролітичні SMD, Бренд - Hitano, Ємність - 470 µF, Напруга - 10 V, Типорозмір - Size-E, Температурний діапазон - -40...+85°C, Серія - ELV-SMD, Максимальний пульсуючий струм - 280mA. Для наших покупців діє спец.ціна - 20 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Електролітичні SMD |
|---|---|
| Бренд | Hitano |
| Ємність | 470 µF |
| Напруга | 10 V |
| Типорозмір | Size-E |
| Температурний діапазон | -40...+85°C |
| Серія | ELV-SMD |
| Максимальний пульсуючий струм | 280mA |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 4 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
77 грн.Спец. ціна 62 грн.В наявності
Дисплей (екран) Xiaomi Redmi Note 10 / Redmi Note 10s, З сенсорним склом, Без рамки, OLED, Чорний
Код: 247117
1 639 грн.Спец. ціна 1 481 грн.В наявності
183 грн.Спец. ціна 153 грн.В наявності
Схожі товари
381 грн.Спец. ціна 334 грн.В наявності
205 грн.Спец. ціна 177 грн.В наявності
5 грн.Спец. ціна 4 грн.В наявності
8 грн.Спец. ціна 7 грн.В наявності
3 грн.Спец. ціна 3 грн.В наявності











Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.