Конденсатор електролітичний SMD 4,7uF 50V EZV SMD sizeB (low imp.) (EZV4R7M50RB)
Код: 278911
Особливості:
- Електролітичні SMD
- Hitano
- 4.7 µF
- 50 V
- Size-B
- -40...+105°C
- EZV-SMD низькоімпедансні
- 85mA
- На складі
- Мін. 6 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Конденсатор електролітичний SMD 4,7uF 50V EZV SMD sizeB (low imp.) (EZV4R7M50RB) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 15 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 278911.
Головні особливості: Тип - Електролітичні SMD, Бренд - Hitano, Ємність - 4.7 µF, Напруга - 50 V, Типорозмір - Size-B, Температурний діапазон - -40...+105°C, Серія - EZV-SMD низькоімпедансні, Максимальний пульсуючий струм - 85mA. Для наших покупців діє спец.ціна - 12 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Електролітичні SMD |
|---|---|
| Бренд | Hitano |
| Ємність | 4.7 µF |
| Напруга | 50 V |
| Типорозмір | Size-B |
| Температурний діапазон | -40...+105°C |
| Серія | EZV-SMD низькоімпедансні |
| Максимальний пульсуючий струм | 85mA |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 6 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Sale-59%
Стара ціна
28 грн.Спец. ціна 28 грн.67 грн.В наявності
55 грн.Спец. ціна 46 грн.В наявності
17 грн.Спец. ціна 14 грн.В наявності
89 грн.Спец. ціна 76 грн.В наявності
Конденсатор електролітичний SMD 22uF 50V EZV SMD sizeC (low imp.) (EZV220M50RC) (низкоимпедансный)
Код: 306650
15 грн.Спец. ціна 12 грн.В наявності
Схожі товари
Конденсатор мініатюрний металоплівковий CL-21X (CL-21X mini) 0,033mkf - 63v (±5%) Мини - Пленка
Код: 661232
11 грн.Спец. ціна 9 грн.В наявності
Конденсатор плівковий MER 470nF 400V K(+/-10%), P=20mm, 10,5x17,5x24mm (MER474K2GB-Hitano)
Код: 279114
31 грн.Спец. ціна 25 грн.В наявності
6 грн.Спец. ціна 5 грн.В наявності
42 грн.Спец. ціна 35 грн.В наявності
17 грн.Спец. ціна 14 грн.В наявності
17 грн.Спец. ціна 14 грн.В наявності
9 грн.Спец. ціна 7 грн.В наявності








Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.