Конденсатор електролітичний SMD 220uF 35V ELV SMD sizeE 8x10.5 (ELV221M35RE)
Код: 278916
Особливості:
- Електролітичні SMD
- Hitano
- 220 µF
- 35 V
- Size-E
- -40...+85°C
- ELV-SMD
- 280mA
- Немає на складі
Товар розпроданий
Про товар
Якісний Конденсатор електролітичний SMD 220uF 35V ELV SMD sizeE 8x10.5 (ELV221M35RE) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 23 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 278916.
Головні особливості: Тип - Електролітичні SMD, Бренд - Hitano, Ємність - 220 µF, Напруга - 35 V, Типорозмір - Size-E, Температурний діапазон - -40...+85°C, Серія - ELV-SMD, Максимальний пульсуючий струм - 280mA. Для наших покупців діє спец.ціна - 19 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Електролітичні SMD |
|---|---|
| Бренд | Hitano |
| Ємність | 220 µF |
| Напруга | 35 V |
| Типорозмір | Size-E |
| Температурний діапазон | -40...+85°C |
| Серія | ELV-SMD |
| Максимальний пульсуючий струм | 280mA |
| Наявність на складі | Ні |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
45 грн.Спец. ціна 37 грн.В наявності
Конденсатор електролітичний SMD 100uF 50V EZV SMD sizeF 10x10.5 (low imp.) (EZV101M50RF)
Код: 278923
42 грн.Спец. ціна 35 грн.В наявності
Схожі товари
Конденсатор полімерний алюмінієвий 10uF 6,3V 20% -55..+125C 20000h, Solid Al (SAL) (222212833109)
Код: 279229
38 грн.Спец. ціна 31 грн.В наявності
40 грн.Спец. ціна 33 грн.В наявності
13 грн.Спец. ціна 11 грн.В наявності
7 грн.Спец. ціна 6 грн.В наявності
71 грн.Спец. ціна 61 грн.В наявності













Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.