Конденсатор електролітичний SMD 100uF 25V EHV SMD sizeD 8x6.5 (EHV101M25RD)
Код: 278930
Особливості:
- Hitano
- 100 µF
- 100mA
- 25 V
- EHV-SMD високотемпературні
- -40...+105°C
- Електролітичні SMD
- Size-D
- На складі
- Мін. 3 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Конденсатор електролітичний SMD 100uF 25V EHV SMD sizeD 8x6.5 (EHV101M25RD) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 27 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 278930.
Головні особливості: Бренд - Hitano, Ємність - 100 µF, Максимальний пульсуючий струм - 100mA, Напруга - 25 V, Серія - EHV-SMD високотемпературні, Температурний діапазон - -40...+105°C, Тип - Електролітичні SMD, Типорозмір - Size-D. Для наших покупців діє спец.ціна - 22 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Hitano |
|---|---|
| Ємність | 100 µF |
| Максимальний пульсуючий струм | 100mA |
| Напруга | 25 V |
| Серія | EHV-SMD високотемпературні |
| Температурний діапазон | -40...+105°C |
| Тип | Електролітичні SMD |
| Типорозмір | Size-D |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 3 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
31 грн.Спец. ціна 25 грн.В наявності
27 грн.Спец. ціна 22 грн.В наявності
Конденсатор плівковий MPX(class X2) 680nF 310VAC K(+/-10%), P=27,5mm, 11x20x32mm (MPX684K2FB-Hitano)
Код: 279171
58 грн.Спец. ціна 48 грн.В наявності
17 грн.Спец. ціна 14 грн.В наявності










Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.