Запобіжник 0218.500HXP
4
Код: 616508
Особливості:
  • Littelfuse
  • 0.5 А
  • На складі
В наявності
Про товар
  • Номінальний струм: 0.5 А (500 мА).
  • Номінальна напруга: AC 250 В.
  • Типорозмір: 5 х 20 мм.
  • Характеристика спрацювання: Уповільнена (Time-Lag, Т).
  • Матеріал корпусу: Скло.
  • Матеріал контактів: Нікельована латунь.
  • Вимикаюча здатність: 35 А при 250 В змінного струму.
Характеристики
Бренд Littelfuse
Струм 0.5 А