Транзистор SS8050 SOT23
Код: 719083
Особливості:
- SOT-23
- Біполярні NPN
- 25 V
- 40 V
- 1,5 А
- 6 V
- 100 MHz
- 0.3 Вт
- 120 - 400
- SMD
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор SS8050 SOT23 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 2 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 719083.
Головні особливості: Корпус - SOT-23, Тип - Біполярні NPN, Uке - 25 V, Uкб - 40 V, Ic - 1,5 А, Ueb - 6 V, FT - 100 MHz, Pмакс - 0.3 Вт, H21 - 120 - 400, Тип монтажу - SMD. Для наших покупців діє спец.ціна - 2 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Корпус | SOT-23 |
|---|---|
| Тип | Біполярні NPN |
| Uке | 25 V |
| Uкб | 40 V |
| Ic* | 1,5 А |
| Ueb | 6 V |
| FT* | 100 MHz |
| Pмакс | 0.3 Вт |
| H21 | 120 - 400 |
| Тип монтажу | SMD |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.