Транзистор польовий MOSFET STP60NF10
Код: 625696
Особливості:
- ST
- TO-220
- THT
- Польові N-канальні
- 100 V
- 20 В
- 40 A
- 23 mOhm
- 300 W
- -55…+175°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 4V / 250µA | Ємність затвора: 4270 pF / 25 V | Заряд затвора: 104 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Характеристики
| Бренд | ST |
|---|---|
| Корпус | TO-220 |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 100 V |
| Ugs max | 20 В |
| Ic 25 | 40 A |
| Опір | 23 mOhm |
| Pd 25 | 300 W |