Транзистор польовий MOSFET STF11NM50N
Код: 625703
Особливості:
- ST
- TO-220F
- THT
- Польові N-канальні
- 500 V
- 25 В
- 8,5 A
- 470 mOhm
- 25 W
- …+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 4V / 250µA | Ємність затвора: 547 pF / 50 V | Заряд затвора: 19 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Характеристики
| Бренд | ST |
|---|---|
| Корпус | TO-220F |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 500 V |
| Ugs max | 25 В |
| Ic 25 | 8,5 A |
| Опір | 470 mOhm |
| Pd 25 | 25 W |