Транзистор польовий MOSFET SPW16N50C3FKSA1
Код: 625131
Особливості:
- INFIN
- TO-247
- THT
- Польові N-канальні
- 500 V
- 20 В
- 16 A
- 280 mOhm
- 160 W
- -55...+150°C
- На складі
Примітка: Порогова напруга на затворі: 3.9V / 675µA | Ємність затвора: 1600 pF / 25 V | Заряд затвора: 66 nC / 10 V | Діапазон номінальних напруг затвора: 10V
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор польовий MOSFET SPW16N50C3FKSA1 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 450 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 625131.
Головні особливості: Бренд - INFIN, Корпус - TO-247, Тип монтажу - THT, Тип - Польові N-канальні, Uds - 500 V, Ugs max - 20 В, Ic 25 - 16 A, Опір - 280 mOhm, Pd 25 - 160 W, Температурний діапазон - -55...+150°C. Для наших покупців діє спец.ціна - 396 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | INFIN |
|---|---|
| Корпус | TO-247 |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Польові N-канальні |
| Uds | 500 V |
| Ugs max | 20 В |
| Ic 25 | 16 A |
| Опір | 280 mOhm |
| Pd 25 | 160 W |
| Температурний діапазон | -55...+150°C |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.