Транзистор біполярний NPN SS9011
Код: 532937
Особливості:
- Samsung
- Біполярні NPN
- 0,03 A
- 0,4 Вт
- 30 V
- 50 V
- 5 V
- 2 МГц
- 28..198
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN SS9011 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 5 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 532937.
Головні особливості: Бренд - Samsung, Тип - Біполярні NPN, Ic* - 0,03 A, Pмакс - 0,4 Вт, Uce - 30 V, Ucb - 50 V, Ueb - 5 V, Частота - 2 МГц, Hfe - 28..198. Для наших покупців діє спец.ціна - 4 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Тип | Біполярні NPN |
| Ic* | 0,03 A |
| Pмакс | 0,4 Вт |
| Uce | 30 V |
| Ucb | 50 V |
| Ueb | 5 V |
| Частота | 2 МГц |
| Hfe | 28..198 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.