Транзистор FS3415M
Код: 718747
Особливості:
- Anhui FOSAN Semiconductor Technology Co., Ltd.
- SOT-23
- Польові P-канальні
- 20 V
- 12 V
- -5 А
- 30 мОм
- -0.4 ... -1 V
- 36 мОм
- -0.62 V
- 1.3 W
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор FS3415M - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 4 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718747.
Головні особливості: Бренд - Anhui FOSAN Semiconductor Technology Co., Ltd., Корпус - SOT-23, Тип - Польові P-канальні, Ubrdss - 20 V, Ugs max - 12 V, Id 25 - -5 А, Rds25 (5V) - 30 мОм, Vgs(th) - -0.4 ... -1 V, Rds25 (2.5V) - 36 мОм, Vgs(th)типове - -0.62 V, Pd 25 - 1.3 W. Для наших покупців діє спец.ціна - 3 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Anhui FOSAN Semiconductor Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Корпус | SOT-23 |
| Тип | Польові P-канальні |
| Ubrdss | 20 V |
| Ugs max | 12 V |
| Id 25 | -5 А |
| Rds25 (5V) | 30 мОм |
| Vgs(th) | -0.4 ... -1 V |
| Rds25 (2.5V) | 36 мОм |
| Vgs(th)типове | -0.62 V |
| Pd 25 | 1.3 W |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Sale-56% Транзистор польовий N-канальний IRLB8721PBF
Код: 532387
Стара ціна
46 грн.Спец. ціна 46 грн.103 грн.В наявності













Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.