Транзистор біполярний PNP FZT951TA
Код: 532015
Особливості:
- Diodes Incorporated
- Біполярні PNP
- 5 A
- 3 Вт
- 60 V
- 100 V
- 6 V
- 120 МГц
- 10..300
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний PNP FZT951TA - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 80 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 532015.
Головні особливості: Бренд - Diodes Incorporated, Тип - Біполярні PNP, Ic* - 5 A, Pмакс - 3 Вт, Uce - 60 V, Ucb - 100 V, Ueb - 6 V, Частота - 120 МГц, Hfe - 10..300. Для наших покупців діє спец.ціна - 69 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Тип | Біполярні PNP |
| Ic* | 5 A |
| Pмакс | 3 Вт |
| Uce | 60 V |
| Ucb | 100 V |
| Ueb | 6 V |
| Частота | 120 МГц |
| Hfe | 10..300 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.