Транзистор 9926A
Код: 718699
Особливості:
- FM
- SO8
- Польові N-канальні
- 20 V
- 10 V
- 6 А
- 4.2 А
- 21 мОм
- 0.5 ... 1 V
- 26 мОм
- 0.75 V
- 2 W
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Незалежні
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор 9926A - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 6 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718699.
Головні особливості: Бренд - FM, Корпус - SO8, Тип - Польові N-канальні, Ubrdss - 20 V, Ugs max - 10 V, Id 25 - 6 А, Id 75 - 4.2 А, Rds25 (5V) - 21 мОм, Vgs(th) - 0.5 ... 1 V, Rds25 (2.5V) - 26 мОм, Vgs(th)типове - 0.75 V, Pd 25 - 2 W. Для наших покупців діє спец.ціна - 5 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | FM |
|---|---|
| Корпус | SO8 |
| Тип | Польові N-канальні |
| Ubrdss | 20 V |
| Ugs max | 10 V |
| Id 25 | 6 А |
| Id 75 | 4.2 А |
| Rds25 (5V) | 21 мОм |
| Vgs(th) | 0.5 ... 1 V |
| Rds25 (2.5V) | 26 мОм |
| Vgs(th)типове | 0.75 V |
| Pd 25 | 2 W |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.