Транзистор B772 TO92
Код: 718983
Особливості:
- Shenzhen Yongerjia Industry Co., Ltd.
- TO-92
- Біполярні PNP
- 30 V
- 40 V
- 3 А
- 6 V
- 50 MHz
- 0.625 Вт
- 60 - 400
- THT
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор B772 TO92 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 5 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718983.
Головні особливості: Бренд - Shenzhen Yongerjia Industry Co., Ltd., Корпус - TO-92, Тип - Біполярні PNP, Uке - 30 V, Uкб - 40 V, Ic - 3 А, Ueb - 6 V, FT - 50 MHz, Pмакс - 0.625 Вт, H21 - 60 - 400, Тип монтажу - THT. Для наших покупців діє спец.ціна - 5 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | Shenzhen Yongerjia Industry Co., Ltd. |
|---|---|
| Корпус | TO-92 |
| Тип | Біполярні PNP |
| Uке | 30 V |
| Uкб | 40 V |
| Ic* | 3 А |
| Ueb | 6 V |
| FT* | 50 MHz |
| Pмакс | 0.625 Вт |
| H21 | 60 - 400 |
| Тип монтажу | THT |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари













Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.