Транзистор 2N5551U
Код: 718753
Особливості:
- CBI
- SOT89
- Біполярні NPN
- 160 V
- 180 V
- 0,6 А
- 6 V
- 100 MHz
- 0.5 Вт
- 30 - 250
- SMD
- На складі
Примітка: Схема з'єднання: Одиночний
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор 2N5551U - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 4 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 718753.
Головні особливості: Бренд - CBI, Корпус - SOT89, Тип - Біполярні NPN, Uке - 160 V, Uкб - 180 V, Ic - 0,6 А, Ueb - 6 V, FT - 100 MHz, Pмакс - 0.5 Вт, H21 - 30 - 250, Тип монтажу - SMD. Для наших покупців діє спец.ціна - 3 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Бренд | CBI |
|---|---|
| Корпус | SOT89 |
| Тип | Біполярні NPN |
| Uке | 160 V |
| Uкб | 180 V |
| Ic* | 0,6 А |
| Ueb | 6 V |
| FT* | 100 MHz |
| Pмакс | 0.5 Вт |
| H21 | 30 - 250 |
| Тип монтажу | SMD |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари














Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.