Резистор SMD ERA6AEB151V
4
Код: 609727
Особливості:
  • Panasonic
  • SMD
  • 0805
  • 150 Ohm
  • 0,125 W
  • 200 V
  • ±0.1%
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Panasonic
Тип SMD
Номінал 150 Ohm
Потужність 0,125 W
Напруга 200 V
Точність та ТКС ±0.1%