Резистор SMD 1206S4J0512T5E
5
Код: 725673
Новинка
Особливості:
  • 3.2x1.6x0.55 мм.
  • 0.25 W
  • 200 V
  • 5 %
  • Тонка плівка
  • 5.1 kOhm
  • -55..+155°C
  • 100 ppm/°
  • SMD
  • 1206
  • На складі
В наявності
Характеристики
Габарити 3.2x1.6x0.55 мм.
Потужність 0.25 W
Напруга 200 V
Допуск 5 %
Матеріал Тонка плівка
Опір 5.1 kOhm