Резистор SMD 0402WGF510JTCE
4
Код: 666152
Особливості:
  • 0.063 Вт
  • Rohm
  • 1x0.5x0.3 мм.
  • 1 %
  • Товста плівка
  • 50 V
  • Stand
  • 51 Ом
  • -55..+155°C
  • 200 ppm/°
  • SMD
  • На складі
В наявності
Характеристики
Pмакс 0.063 Вт
Бренд Rohm
Габарити 1x0.5x0.3 мм.
Допуск 1 %
Матеріал Товста плівка
Напруга 50 V
Серія Stand
Опір 51 Ом