MOSFET транзистор CRTT067N10N
Код: 725755
Особливості:
- 160 A
- Crmicro
- TO-220
- 93 A
- 22 нс
- 63 нс
- 100 В
- 25 В
- 588 A
- 280 W
- 0,0052 Ohm
- Польові N-канальні
- На складі
Примітка: Повний заряд затвора, нКл: 135 | Маркировка: CRTT067N10N
В наявності
Про товар
Якісний MOSFET транзистор CRTT067N10N - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 64 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 725755.
Головні особливості: Ic 25 - 160 A, Бренд - Crmicro, Корпус - TO-220, Ic 100 - 93 A, Час наростання (ton) - 22 нс, Час спаду (tof) - 63 нс, Ubrdss - 100 В, Ugs max - 25 В, Idm - 588 A, Pd 25 - 280 W, Опір - 0,0052 Ohm, Тип - Польові N-канальні. Для наших покупців діє спец.ціна - 55 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Ic 25 | 160 A |
|---|---|
| Бренд | Crmicro |
| Корпус | TO-220 |
| Ic 100 | 93 A |
| Час наростання (ton) | 22 нс |
| Час спаду (tof) | 63 нс |
| Ubrdss | 100 В |
| Ugs max | 25 В |
| Idm | 588 A |
| Pd 25 | 280 W |
| Опір | 0,0052 Ohm |
| Тип | Польові N-канальні |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
78 грн.Спец. ціна 66 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.