Транзистор біполярний NPN 2N2907A [KSP2907A]
Код: 261296
Особливості:
- Біполярні NPN
- TO-39
- 200 MHz
- 60 V
- 60 V
- 0.6 A
- 150
- THT
- На складі
- Мін. 2 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Транзистор біполярний NPN 2N2907A [KSP2907A] - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 9 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 261296.
Головні особливості: Тип - Біполярні NPN, Корпус - TO-39, FT - 200 MHz, Uceo - 60 V, Ucbo - 60 V, Ic - 0.6 A, H21 - 150, Тип монтажу - THT. Для наших покупців діє спец.ціна - 7 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Біполярні NPN |
|---|---|
| Корпус | TO-39 |
| FT* | 200 MHz |
| Uceo | 60 V |
| Ucbo | 60 V |
| Ic* | 0.6 A |
| H21 | 150 |
| Тип монтажу | THT |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 2 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
17 грн.Спец. ціна 14 грн.В наявності
54 грн.Спец. ціна 46 грн.В наявності

![Транзистор біполярний NPN 2N2907A [KSP2907A] - № 1 Транзистор біполярний NPN 2N2907A [KSP2907A] - № 1](/images/p/full/261296a.jpg)










Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.