Конденсатор полімерний алюмінієвий A759MS157M1VAAE030
Код: 498707
Особливості:
  • Полімерні алюмінієві
  • Kemet
  • 150 uF
  • 35 V
  • 10x12
  • A759
  • -55...+125°C
  • 0.03 Om
  • 5 мм.
  • 2000 годин
  • Немає на складі
Товар розпроданий
Характеристики
Тип Полімерні алюмінієві
Бренд Kemet
Ємність 150 uF
Напруга 35 V
Габарити 10x12
Серія A759
ESR 0.03 Om
Крок 5 мм.