Конденсатор плівковий R463I322000M2K
Код: 498585
Особливості:
- Плівкові
- Kemet
- 220 nF
- 630 V
- 310 V
- 18x7.5x13.5
- ±10%
- -40...+110°C
- Поліпропілен
- 15 мм.
Характеристики
| Тип | Плівкові |
|---|---|
| Бренд | Kemet |
| Ємність | 220 nF |
| Напруга | 630 V |
| AC напруга | 310 V |
| Габарити | 18x7.5x13.5 |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | Поліпропілен |
| Крок | 15 мм. |