Конденсатор плівковий MKS2-100N/63-5%-A
5
Код: 725857
Новинка
Особливості:
  • 40 В
  • WIMA
  • Поліефір тетрафталат (PET)
  • 10 %
  • 100 nF
  • -55..+100 °С
  • THT
  • Плівкові
  • 5 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
AC напруга 40 В
Бренд WIMA
Допуск 10 %
Ємність 100 nF
Тип монтажу THT
Тип Плівкові
Крок 5 мм.