Конденсатор плівковий BFC233820104
4
Код: 662546
Особливості:
  • Vishay
  • Плівкові
  • 0.1 мкФ
  • 10 мм.
  • 630 V
  • 310 V
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Vishay
Тип Плівкові
Ємність 0.1 мкФ
Крок 10 мм.
Постійна напруга 630 V
AC напруга 310 V