Конденсатор плівковий B32923C3684K
Код: 606401
Особливості:
- Epcos/Tdk
- 680 nF
- Плівкові
- 10 %
- Поліпропілен
- -40..+110 °С
- 22.5 мм.
- 26.5x10.5x22.5 мм.
- THT
- На складі
Примітка: Рабоча DC напруга (Uроб DC): 630 В | Рабоча АC напруга (Uроб AC): 305 В | Клас RFI: X2
В наявності
Про товар
Характеристики
| Бренд | Epcos/Tdk |
|---|---|
| Ємність | 680 nF |
| Тип | Плівкові |
| Допуск | 10 % |
| Діелектрик | Поліпропілен |
| Крок | 22.5 мм. |