Конденсатор керамічний вивідний CY2P-100P
Код: 498295
Особливості:
- Керамічні похідні
- SR Passives
- 100 pF
- 250 V
- ±10%
- -55...+125°C
- Y5P (B)
- 7 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні похідні |
|---|---|
| Бренд | SR Passives |
| Ємність | 100 pF |
| Напруга | 250 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | Y5P (B) |
| Крок | 7 мм. |