Конденсатор керамічний SMD CC1206ZRY5V9BB474
Код: 497731
- Yageo
- 470 nF
- 1206
- 50 V
- -20/+80%
- -30...+85°C
- Y5V (F)
- 1.6 мм.
- 3.2 мм.
| Бренд | Yageo |
| Ємність | 470 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | -20/+80% |
| Діелектрик | Y5V (F) |
| Діаметр/Ширина | 1.6 мм. |
| Довжина | 3.2 мм. |