Конденсатор керамічний SMD CC1206KRX7R9BB104
Код: 497727
- Yageo
- 100 nF
- 1206
- 50 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.6 мм.
- 3.2 мм.
| Бренд | Yageo |
| Ємність | 100 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.6 мм. |
| Довжина | 3.2 мм. |