Конденсатор керамічний SMD CC0805KRX7R9BB473
Код: 497683
  • Yageo
  • 47 nF
  • 0805
  • 50 V
  • ±10%
  • -55...+125°C
  • X7R
  • 1.25 мм.
  • 2 мм.
  • На складі
В наявності
Бренд Yageo
Ємність 47 nF
Напруга 50 V
Точність та ТКС ±10%
Діелектрик X7R
Діаметр/Ширина 1.25 мм.
Довжина 2 мм.