Конденсатор електролітичний SMD EEUED2G100
Код: 693228
Особливості:
  • Panasonic
  • 20 мм.
  • 10 мм.
  • 10 uF
  • 400 V
  • FK
  • 8000 годин
  • -55...+105°C
  • Електролітичні SMD
  • ±20%
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Panasonic
Висота 20 мм.
Діаметр/Ширина 10 мм.
Ємність 10 uF
Напруга 400 V
Серія FK
Тип Електролітичні SMD
Точність та ТКС ±20%