Конденсатор керамічний SMD CC0603KRX7R9BB103
Код: 497595
- Yageo
- 10 nF
- 0603
- 50 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 0,8 мм.
- 1,6 мм.
| Бренд | Yageo |
| Ємність | 10 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 0,8 мм. |
| Довжина | 1,6 мм. |