Конденсатор керамічний SMD CC0402KRX7R9BB472
Код: 497536
Особливості:
- Керамічні SMD
- Yageo
- 4.7 nF
- 0402
- 50 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 0.5 мм.
- 0.5 мм.
- 1 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Yageo |
| Ємність | 4.7 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 0.5 мм. |
| Висота | 0.5 мм. |
| Довжина | 1 мм. |