Конденсатор керамічний SMD GRM2165C1H122JA01D
Код: 725819
Новинка
Особливості:
  • Murata
  • 0.6 мм.
  • C0G(NP0)
  • 2 мм.
  • 5 %
  • 1.2 nF
  • -55..+125 °С
  • Керамічні SMD
  • 1.25 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Murata
Висота 0.6 мм.
Діелектрик C0G(NP0)
Довжина 2 мм.
Допуск 5 %
Ємність 1.2 nF
Тип Керамічні SMD
Ширина 1.25 мм.