Конденсатор керамічний SMD C0603C911J5GACTU
Код: 497451
Особливості:
- Керамічні SMD
- Kemet
- 910 pF
- 0603
- 50 V
- ±5%
- -55...+125°C
- NP0
- 0,8 мм.
- 1,6 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Kemet |
| Ємність | 910 pF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±5% |
| Діелектрик | NP0 |
| Діаметр/Ширина | 0,8 мм. |
| Довжина | 1,6 мм. |