Конденсатор електролітичний EEEFK1C471P
Код: 661371
- Електролітичні SMD
- 10.2 мм.
- SMD
- 8 мм.
- 470 мкФ
- ±20%
- 16 V
- -55...+105°C
- FK
- Полярний
|---|---|
| Висота | 10.2 мм. |
| Діаметр | 8 мм. |
| Ємність | 470 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 16 V |