Конденсатор керамічний C3216X7S2A225K160AB
Код: 606387
Особливості:
- TDK
- 2.2 uF
- 100 V
- Керамічні похідні
- 1206
- 5 %
- X7S
- 3.2 мм.
- 1.6 мм.
- 1.6 мм.
Характеристики
| Бренд | TDK |
|---|---|
| Ємність | 2.2 uF |
| Напруга | 100 V |
| Тип | Керамічні похідні |
| Допуск | 5 % |
| Діелектрик | X7S |
| Довжина | 3.2 мм. |
| Ширина | 1.6 мм. |
| Висота | 1.6 мм. |