Конденсатор електролітичний SMD 10uF 25V ELV SMD sizeA (ELV100M25RA)
Код: 278891
Особливості:
- Електролітичні SMD
- Hitano
- 10 µF
- 25 V
- Size-A
- -40...+85°C
- ELV-SMD
- 24mA
- На складі
- Мін. 7 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Конденсатор електролітичний SMD 10uF 25V ELV SMD sizeA (ELV100M25RA) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 13 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 278891.
Головні особливості: Тип - Електролітичні SMD, Бренд - Hitano, Ємність - 10 µF, Напруга - 25 V, Типорозмір - Size-A, Температурний діапазон - -40...+85°C, Серія - ELV-SMD, Максимальний пульсуючий струм - 24mA. Для наших покупців діє спец.ціна - 11 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Електролітичні SMD |
|---|---|
| Бренд | Hitano |
| Ємність | 10 µF |
| Напруга | 25 V |
| Типорозмір | Size-A |
| Температурний діапазон | -40...+85°C |
| Серія | ELV-SMD |
| Максимальний пульсуючий струм | 24mA |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 7 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
34 грн.Спец. ціна 28 грн.В наявності
Конденсатор електролітичний вивідний EEUEB2E470S
Код: 499230
169 грн.Спец. ціна 147 грн.В наявності
3 грн.Спец. ціна 3 грн.В наявності
46 грн.Спец. ціна 39 грн.В наявності
263 грн.Спец. ціна 228 грн.В наявності
13 грн.Спец. ціна 11 грн.В наявності
38 грн.Спец. ціна 32 грн.В наявності







Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.