Конденсатор керамічний C0805C100J5GACTU
4
Код: 725710
Новинка
Особливості:
  • Kemet
  • C0G(NP0)
  • 10 pF
  • 50 V
  • Керамічні SMD
  • 0805
  • -55...+125°C
  • 2 мм.
  • 1,25 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Kemet
Діелектрик C0G(NP0)
Ємність 10 pF
Напруга 50 V
Тип Керамічні SMD
Довжина 2 мм.
Діаметр/Ширина 1,25 мм.