Конденсатор керамічний C0603C182K5RACTM
4
Код: 606377
Особливості:
  • Kemet
  • 1.8 nF
  • 50 V
  • Керамічні похідні
  • 0603
  • 10 %
  • X7R
  • 0.8 мм.
  • 1.6 мм.
  • 0.8 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Kemet
Ємність 1.8 nF
Напруга 50 V
Тип Керамічні похідні
Допуск 10 %
Діелектрик X7R
Висота 0.8 мм.
Довжина 1.6 мм.
Ширина 0.8 мм.