Конденсатор керамічний 0603B271K500CT
5
Код: 576833
Особливості:
  • Walsin
  • Керамічні SMD
  • 270 pF
  • 0603
  • 10 %
  • X7R
  • 1.6 мм.
  • 0.8 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Walsin
Тип Керамічні SMD
Ємність 270 pF
Допуск 10 %
Діелектрик X7R
Довжина 1.6 мм.
Ширина 0.8 мм.